HİZMETLER

Satış Öncesi Danışmanlık
Müşterilerimizin bilişim alanındaki yatırımlarını en verimli şekilde kullanabilmeleri ve işi şansa bırakmamak için profesyonel hizmetler kapsamında danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri de sunmaktayız.
Avinet Bilişim’in teknik sertifika sahibi ve alanlarında güçlü kadrosu ile iş ihtiyaçlarına en uygun çözümleri oluştururken deneyimli proje yöneticileri çözümlerin hızlı ve hatasız devreye alınmasını sağlar.
Hizmetler projelendirme süreçleri kullanılarak donanım ve uygulamalar genelinde müşteri standartlarına uygun olarak planlanmaktadır.
Çözüm ve hizmetlerimiz; ön kurulumların yapılması, depolanması, sevkiyatlarının sağlanması, saha kurulumları, montaj, test, devreye alma ve raporlama bileşenlerini içerir.
Montaj / Devreye Alma ve Teknik Destek Hizmetleri
Ürün seçiminde olduğu gibi seçilen ürünün montajını yaparken de titiz ve hatasız çalışmak gerekir. İyi bir montaj isçiliği, sistem ömrünü ve sistem performansını doğrudan etkileyen en önemli faktörlerden biridir.
Doğru saha analizi, doğru planlama, yüksek kalitede ürün kullanımı ve titiz montaj işçiliğimiz ile kayıpları en aza indiriyor, sisteminizin uzun yıllar problemsiz çalışmasını temin ediyoruz.