HAKKIMIZDA

KALİTE POLİTİKAMIZ
♦ Müşteri Memnuniyetini Sürekli Artırmak
Sattığımız ürünlerin veya sunduğumuz çözümlerin arkasındayız. Projelerimizi zamanında teslim etmek,işimizin sadece bir parçası. Karşılıklı güvenin en önemli sermayemiz olduğuna inanıyoruz. Yolumuz dürüst ve nitelikli ticaret.
♦ Müşterilerimizle Kalıcı İlişkiler Kurmak
İnsan en büyük kaynağımız. Bilgi ve deneyim işimizin olmazsa olmaz bir parçası. Sektörde geçen 15 yılı aşkın sürenin bize kazandırdıklarını şeffaflık içinde sizlerle paylaşmak istiyoruz.
NELER YAPARIZ ?
Yeni Nesil Telefon Santralleri
Kablolu ve Kablosuz IP/WiFi Telefonlar
Tümleşik İletişim/Unified Communications
Kablosuz Ağ Çözümleri
IP Güvenlik Kameraları
Uzaktan Eğitim ve Birlikte Çalışma/Videoconferencing
Akıllı Sınıf ve Toplantı Odaları
Audio/Video Çevre Birimleri
Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri
Bilgi teknolojilerinin bir çok alanında uçtan uca anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren Avinet Bilişim , 15 yıllık tecrübesi ile sektöründe bir uzman olarak faaliyet göstermektedir. Avinet Bilişim, hızla artan iletişim ihtiyacının, işletmeleri daha yetenekli ve daha ekonomik ancak teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde, bu gereksinimleri karşılayabilecek, yüksek teknoloji ve yeteneğe sahip çözüm ve ürünleri ile hizmetinizdedir.
Daha Üretken ve Verimli Ortamlarda Yaşamanıza Çalışıyoruz.. Avinet Bilişim, baş döndüren teknoloji dünyasında Türkiye’de çok az örneği olan çözüm ve proje üretim merkezi niteliğini kazanmıştır. Audio, Video ve IP Network alanında geniş bir ürün portföyü ile birlikte teknolojik çözümleri tek elden sağlayan Avinet Bilişim, Toplam Kalite Yönetimi ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.