ESTOS PROCALL ENTERPRISE

estos_procall_telefonsoftware_augsburg

Estos Unified Communications & CTI Software
Estos ProCall Enterprise
ProCall Enterprise, kuruluşlar için yazılım tabanlı bir Tümleşik İletişim ( Unified Communications ) çözümüdür. CTI, Presence Management, Instant Messaging, CSPI and audio/video fonksiyonları ile potansiyel müşteriler- ilgili kişiler, müşteriler ve iş ortaklarınız ile kendi çalışanlarınız arasındaki günlük iletişimi dikkate değer ölçüde arttırarak para ve zaman tasarrufu sağlar.
Telefon santrali ile birlikte alınabilen sadece tek bir uygulamayı tarayabilen ve yüksek maliyetli CTI adaptör çözümlerine karşılık Estos Procall Enterprise çözümü ile aynı anda birden fazla uygulamayı entegre edebilirsiniz. Böylece santralden kullanıcıya gelen bir çağrıdaki telefon numarasını örneğin aynı anda muhasebe, CRM ve ERP uygulamalarında tarar ve kullanıcının önüne 360 derece müşteri görünümünü sunar.
Kullanıcıya açılan pop-up ekranı müşteri’ nin stratejisini ve kendi müşterisine bakışını yansıtabilecek şekilde özelleştirilebilir. Örneğin kaç ürün sahibi, müşterinin cari balansı, segmenti ve son aktivite tarihi gibi alanlar kullanıcıya çağrı geldiğinde gösterilir ve gelen çağrının daha bilinçli karşılanması sağlanır.
Estos Procall Enterprise çözümü müşterinin tüm süreçlerine entegre şekilde çalışır. Çağrı karşılandığında diğer .exe leri tetikleyerek örneğin CRM uygulaması içinde ilgili müşteri geçmişine otomatik bir arama aktivitesi yaratır, ek bilgiler girilecekse ilgili ara yüzü kullanıcının karşısına getirir ve kurumsal birikim oluşmasına destek olur.

csm_iconmonstr-phone-3-icon-256_43db47617b

CTI Computer Telephony Integration
Telefonunuzu bilgisayarınızdan yönetir.
Devamlı tuşlama yaparak zaman kaybettiren ve sinir sistemini yoran aramalar yapmaktan kurtulun. İlgili kişilerinizi tek bir tıklama ile otomatik arayın! Arayanın endişelerini sezinleyin. ProCall istemci Pop Up penceresi ile telefon çalarken kimin aradığını görün. İş süreci destekli uygulamalar içine entegre edildiğinde müşterinize ait daha önceden kayıt edilmiş ilgili tüm verileri ve güncel durumu önceden fark edeceksiniz.

csm_iconmonstr-user-9-icon-256_365992ebdf

Presence Management
İş arkadaşlarınızın uygunluk durumunu gösterir.
Uygunluk durumu yönetimi ile iletişiminizi daha verimli hale getirin. Duruma göre erişebilirliği kontrol edin. Sistemi Outlook/Exchange takvimine linkleyin. Tek bir bakışta tüm iş arkadaşı ve müşterilerinizin uygunluk durumunu görün. Buna göre telefon araması yapmayı, yazılı veya video sohbet ile erişmeyi yada e-posta ile ulaşmayı deneyim.

csm_iconmonstr-speech-bubble-10-icon-256_26ee450720

Instant Messaging
Sohbet ve hızlı mesajlaşma.
Instant Messaging ile kontak listenize hızlı mesaj yazın. Yolculuk sırasında akıllı telefon ve tabletleriniz ile veya dizüstü bilgisayarlarınızı kullanabilirsiniz. ProCall Chat özelliğini kullanarak iş arkadaşlarınızla, harici kişiler ile günlük çalışmalarınızı sürdürebilir, karşılıklı hızlı bilgi alıp verebilirsiniz.

csm_iconmonstr-bookmark-14-icon-256_0d1d27610e

Custom Tabs
Web tabanlı uygulamalara entegredir.
SaaS uygulamaları, Hosted CRM, ERP gibi web tabanlı uygulamalar ya da interkom sistemleri, kapı giriş ve ağ kameraları ana pencere üzerine ayrı sekmeler olarak entegre edilebilir.

csm_iconmonstr-folder-7-icon-256_7d927852fd

Connect Contact Data
İlgili kişi bilgilerini ve telefon defterini entegre eder.
ProCall ile sektörün önde gelen groupware sistemleri olan Microsoft Exchange, Lotus Notes ve Tobit David ‘e bağlantı kurun. Microsoft Dynamics CRM ve Navision, DATEV Pro, Steps Business Solutions, SAP Business One gibi özelleştirilmiş uygulamaları ve iş süreçlerini destekleyen sistemleri LDAP eş değeri sistem ve cihazlarda olduğu gibi yaygın ODBC veya SQL eş değeri veri tabanlarını entegre edin.

csm_iconmonstr-tv-2-icon-256_b256ea1fb7

Desktop Sharing
Paylaşılan belgeleri görüntüler.
Özellikle uzak mesafelerde dağıtık yapıda bulunan iş arkadaşları veya proje çalışma ekibinin çevrim içi olarak birlikte ortak iş yapmasını sağlar. Ortak paylaşıma açılan belgeleri ve sunumları karşılıklı görüntüler, audio/video konferans oturumları açma imkanı ile birebir veya grup konferanslar düzenler.

csm_iconmonstr-user-14-icon-256_3e4de9c56b

Collaboration
Kurum içi birlikte çalışmayı arttırır.
ProCall kurum içi birlikte çalışma ortamı optimize etmek için birçok araca sahiptir. Bunlar Desktop Sharing, Presence Management, Audio/Video Communication, Instant Messaging ve Group Journal. Group Journal yada Team Journal sıklıkla görüşülen kişilerin tüm konuşmaları ve yararlı bilgilere mükemmel bir bakış kazanmaya olanak sağlar.

csm_iconmonstr-network-icon-256_4d370760f9

Networking
İşinizi bir iş ağına bağlamayı sağlar.
Eşsiz bir ProCall özelliği olan Federation ve MultiSite & MultiVendor teknolojileri ağına bağlanarak kendinizi ve işinizi geleceğe odaklı bir şirket olarak sunun . Kendi etki alanı varlığınızı kurun. E-posta’ da olduğu gibi çalışanlarınızın kolaylıkla sohbet üzerinden erişilebilir olmasını sağlayın. Buna rağmen kişiler listeniz, kullanılan sosyal medya ve alternatif kanallar üzerinde kontrolünüzü sürdürün.

csm_iconmonstr-gear-9-icon-256_c59d1a246e

Business Process Integration
İş süreçlerini bariz şekilde hızlandırır.
Bu Unified Communications ile yaptığınız yatırımı nasıl geri döndürdüğünüz ile ilgili bir değer çıkarımıdır. BT altyapınıza entegre edilen iletişim özellikleri ile bilgiye hızlı erişim ve karar alma süreçlerindeki iyileşme size yüksek iş performansı ve finansal tasarruf olarak döner.

csm_iconmonstr-info-icon-256_d50ad1d0c9

Information Management
Veriyi bilgiye dönüştürür.
Değerli bilgilerin etkin ve verimli kullanımı ki bu bilgi yönetiminin temel görevidir. ProCall size Estos tarafından geliştirilen MetaDirectory sayesinde şirkette dağıtılan ilgili kişi bilgisinden kullanışlı ve değerli bilginin nasıl yapıldığını gösterir.

csm_iconmonstr-cloud-icon-256_b29a422385

Cloud Services
Belli başlı bulut bilişim hizmetlerine tam entegre eder.
Estos gerektiğinde yüksek ölçeklenebilir platformlarda sağlanabilen bulut hizmetler gibi Internet tabanlı çözümleri hak ettiği önemde değerlendiriyor. MSN route planlama yada Google Maps gibi mevcut uygulama destekleri ile ProCall ‘un eski sürümleri zaten bir bulut hizmeti entegrasyonu gibi görülüyordu. ProCall Enterprise şimdi bir adım daha ileri gidiyor. Örneğin, SaaS uygulamaları veya CRM, ERP veya endüstri çözümleri gibi barındırılan web tabanlı uygulamalar ayrı sekmeleri ile ana pencerede entegre edilebilmektedir.

csm_iconmonstr-server-4-icon-256_472b5221af

Virtualization
Donanım maliyetinizi kaldırır.
ProCall Enterprise optimal olarak sanallaştırma tabanlı sistemlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu Estos’un açıkça neden VMware tarafından ilk sertifikalandırılan UCC çözümü olduğunun açık sebebidir. Bu sebepten Estos şimdi VMware’in “Teknoloji Partneri” olarak yerini almaktadır. Eğer sanallaştırma teknolojisine dönüşüm planınız varsa Estos Unified Communication & Collaboration çözümü size hiçbir sorun çıkarmayacaktır.