ESTOS PROCALL ANALYTICS

estosprocallanalytics

Estos ProCall Analytics
Potansiyellerin tespiti, süreçlerin optimizasyonu
ProCall Analytics, ProCall Enterprise çözümüne ait müşteri veri tabanını özel olarak tasarlanmış gösterge paneline aktaran bir ek modül olarak yerini almaktadır. Böylelikle iletişim yoğun süreçlerde olumlu potansiyellere veya olumsuz olanlara hızlıca bir göz atıp daha iyi kararlar vermenizi sağlar.
Önemli kararlar nasıl verilir?
ProCall Analytics ile önceden bilgilendirilmiş olduğunuz için daha iyi kararlar verirsiniz. Basit ve açık bir ara yüzle şirketinizin erişebilirliğini optimize edin ve müşteri memnuniyetini geliştirin. Müşteri veri tabanını gösterge panelinden değerlendirin. Bu şekilde elde edilen bilgiler gelecek yatırımlar için önemli bir temel olacaktır.

csm_iconmonstr-dashboard-5-icon-256_b04a45155d

Açık ve Net Olarak Düzenlenmiş Gösterge Paneli
Bir bakışta her şey
Önceden tanımlanmış detaylı gösterge paneli müşteri davranışları bilgilerine bir bakışta erişmenizi sağlar.  Bir yönetici özeti önemli noktaları belirtir.

csm_iconmonstr-monitoring-6-icon-256_858b117446

Ayrıntılı Analizler
Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?
Bazı ölçme ve değerlendirmeler "drill-down" adı verilen yani derinlemesine fonksiyon ile sağlanmaktadır. Örneğin " cevaplandırılmamış gelen aramaların başlıca nedenleri nelerdir? " ya da " hangi müşterinizin iletişimde kalma süresi en fazladır? " gibi sorulara tek bir tıklama ile yanıt alın.

csm_iconmonstr-share-4-icon-256_91d593cb1d

Export Fonksiyonu
Diğer programlardaki data ve grafiği de kullanabilirsiniz
Bir export fonksiyonu en önemli anahtar gösterge ve grafikleri onları yeniden sunum veya belgelerde kullanmak için kaydetme olanağı verir.

csm_iconmonstr-wrench-icon-256_7a7ded2284

Minimal Konfigürasyon Uğraşısı
"Next" "Next" "Finish"
ProCall Enterprise’ın sorunsuz entegrasyonu için çok teşekkür ederiz, kurulum ve konfigürasyon çabası en aza indirgenmiştir. Tüm iletişim verileri gerçek zamanlı olarak otomatik okunur ve analiz edilir.

csm_iconmonstr-globe-3-icon-256_4a01d6a004

Tüm Platformlarda Kullanılabilir
Tüm cihazlarda kullanılabilir
Bu web tarayıcı tabanlı responsive-duyarlı uygulamada olduğu gibi tüm popüler tarayıcılar ve hemen hemen tüm terminal cihazlar ile tam uyumludur.

csm_iconmonstr-lock-7-icon-256_4d52fe70ad

Veri Güvenliği Önemlidir
Kişisel verileriniz doğal olarak korunur
Profesyonel geniş yetkilendirme seviyesi sistemi sayesinde ve değerlendirme grubu düzeyinde sınırlama olanağı ile kişisel verileriniz doğal olarak korunur , ayrıca kısıtlayıcı senaryolarda kullanmak mümkündür.